Hwa Rangdo

ITF TAEKWON-DO VERENIGING DRONTEN - BIDDINGHUIZEN - ZEEWOLDE

U bevindt zich hier: Home Vereniging Locatie en Tijden

aanmelden

HR-logologos

Locatie & Tijden

Er wordt van maandag tot en met donderdag lesgegeven in Zeewolde, op woensdag in Dronten en op vrijdag in Biddinghuizen.

 

Rooster locatie lesgebouw: Sporthal “Polderwijk ”, Gedempte gracht 19/21, Zeewolde 
 

Trainingsrooster maandag: 

Instructeur: Fred Klein, 5e Dan ITF Internationaal Registratienummer H-5-23 

Groep I    -      17:00 - 17:50 uur    Jeugd 10e, 9e en 8e Gup (Witte band, Gele slip, Gele band)
Groep II    -     17:50 - 18:40 uur    Jeugd 7e, 6e en 5e Gup (Groene slip, Groene band en Blauwe slip)
Groep III    -    18:40 - 19:40 uur    Jeugd 4e Gup en hoger (Blauwe t/m Zwarte band)
Groep IV    -    19:40 - 20:50 uur    Junioren alle graduaties
Groep V    -     20:50 - 22:00 uur    Senioren alle graduaties
 
Trainingsrooster dinsdag:

Instructeur: Bert van Norden, 2e Dan ITF Internationaal Registratienummer H-2-167 

18:00 - 20:00 uur   Wedstrijdtraining (vanaf 8e Gup)

Trainingsrooster woensdag:

Instructeur: Fred Klein, 5e Dan ITF Internationaal Registratienummer H-5-23 

Oneven weken:

18:00 - 20:00 uur   Dangraadtraining (1e Gup en dangraden)

Even weken:

18:00 - 20:00 uur   Tultraining (4e Gup en hoger)

Trainingsrooster donderdag: 

Instructeur: Dennis Weij, 2e Dan ITF Internationaal Registratienummer H-2-178  

TKD Tigers -    16:00 - 17:00 uur     3-6 jaar

Instructeur: Rick Bouhuizen, 3e Dan ITF Internationaal Registratienummer H-3-181  

Groep I    -      17:00 - 17:50 uur    Jeugd 10e, 9e en 8e Gup (Witte band, Gele slip, Gele band)
Groep II    -     17:50 - 18:40 uur    Jeugd 7e, 6e en 5e Gup (Groene slip, Groene band en Blauwe slip)
Groep III    -    18:40 - 19:40 uur    Jeugd 4e Gup en hoger (Blauwe t/m Zwarte band)
Groep IV    -    19:40 - 20:50 uur    Junioren alle graduaties
 

Instructeur: Bert van Norden, 2e Dan ITF Internationaal Registratienummer H-2-167 

Groep V    -     20:50 - 22:00 uur    Senioren alle graduaties

 
 
Rooster locatie lesgebouw: Gymzaal “Lijzijde", De Lijzijde 25, Dronten 
 
Trainingsrooster woensdag: 

Instructeur: Dennis Weij, 2e Dan ITF Internationaal Registratienummer H-2-178  

Groep I    -      17:00 - 18:00 uur    Jeugd 
Groep II    -     18:00 - 19:00 uur    Junioren en senioren
 
 
Rooster locatie lesgebouw: Sporthal “Het Koetshuis", Baan 33, Biddinghuizen 
 
Trainingsrooster vrijdag: 

Instructeur: Theo Klein, 3e Dan ITF Internationaal Registratienummer H-3-49  

TKD Tigers -    16:30 - 17:30 uur     3-6 jaar

Instructeur: Rick Bouhuizen, 3e Dan ITF Internationaal Registratienummer H-3-181  

Groep I    -      17:30 - 18:30 uur    Jeugd 
Groep II    -     18:30 - 19:30 uur    Junioren en senioren
 
 
 
Trainers zijn verantwoordelijk om deelnemers afhankelijk van hun ontwikkeling en leeftijd in een hogere dan wel lagere lesgroep te plaatsen.
Bestuur en trainers hebben te allen tijde de mogelijkheid om van indelingen te kunnen afwijken.
 
(TKD Tigers: 3 t/m 6 jaar, Jeugd: 6 t/m 13 jaar, Junioren: 14 t/m 17 jaar, Senioren: 18 jaar en ouder.)
 

 Download hier onze folder.

 

U bevindt zich hier: Home Vereniging Locatie en Tijden